dusan_mala.jpg, 11 kB pavel_mala.jpg, 9 kB radek_mala.jpg, 10 kB vlada_mala.jpg, 11 kB
Dušan
-
kytara, zpěv
Pavel
-
bicí
Radek
-
basa, zpěv
Vláďa
-
kytara, zpěv

Historie kapely

Duchovním otcem této bandy je bubeník z N.P.V. (Na prdeli vyrážka) Pavel Urban, který v srpnu roku 2002 přišel s vizí založit kapelu, odpovídající rychlému melodickému punku, dle jeho slov prostě "mazec". S realizací velké problémy neměl, jelikož prostory byly. Šlo jen o to přesvědčit pár nadšenců, kteří by do toho šli s ním. Těmi nadšenci byli na konec Radek Nesvadba (ex-basák G.H.C.) a Dušan Dědek (ex-kytarista skupiny Skandál, která se proslavila především tím, že na vrcholu své umělecké kariéry všechna svá vystoupení potvrzovala pouze jménem na plakátě).
Po překonání prvopočátečních problému a u některých jedinců obav, že to nemá future, se začala páchat muzika. Jelikož už měli všichni jisté zkušenosti, šlo to celkem jak na běžícím pásu. Po několika absolvovaných zkouškách, na kterých se položili základy prvních písní, usoudili, že je na čase dát tomu všemu taky své jméno. Paradoxem však dodnes zůstává ten fakt, že ani jeden z členů Bojkotu neví, jak k tomuto jménu přišel. Nic méně shledávají tento za vynikající.
Další bod zlomu u každé začínající kapely nastává v okamžiku, kdy jí je zkušebna malá a chtěla by svou produkci veřejně prezentovat. Jejich koncerty se z větší části orientují na domácí publikum na Náchodsku a blízké okolí, i když sem tam nějaký ten výjezd není výjimkou, což neznamená, že když je někam pozvete, že by tím pohrdli. Za zmínku snad stojí ještě to, že od ledna roku 2004 vystupovali také s novou členkou na postu zpěvačky Alenou Antošovou, která musela kapelu z osobních důvodů opustit a od ledna roku 2005 s Vladimírem Jankem na postu kytary.